MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Taburett 9366366
nr 936 6366
Taburett
björk, 1800-tal
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 januari 2015
kl 20:59:59
100 kr
250 kr
450 kr